Ana Sayfa Markalar Kampanyalar Mağazalar Bize Ulaşın

Çok katlı mega mağaza konsepti ile hizmet veren Aymerkez'lerin ilki 1997 yılında Gaziantep'te açıldı. Antep'de gösterdiği başarı sayesinde 2002 yılında İstanbul Büyükçekmece'de ikincisi, son olarak iki yıl önce de Gaziosmanpaşa'da üçüncüsü açılan Aymerkez, Aydınlı Grup bünyesinde müşterilerine keyifli ve güvenli alışveriş ayrıcalığı sunmaya ediyor.

Türkiye çapında 170'ye yakın perakende satış mağazası ve 500'ü aşkın satış noktasıyla hazır giyim sektörünün önde gelen kuruluşu Aydınlı Grup, çok katlı mega mağazacılık anlayışında hizmet verdiği Gaziantep, Gaziosmanpaşa ve Büyükçekmece Aymerkez'lerde kalite ve güven anlayışıyla müşterilerine hizmet veriyor. Grup bünyesinde yer alan Pierre Cardin, Cacharel ve US Polo Assn. markalarının yanı sıra pek çok farklı dünya markası da burada müşterileriyle buluşuyor.

Ayrıca, diğer pek çok dünyanın saygın markalarına da yer veren Aymerkez'de Adidas, Puma, Converse, Docker's, Levi's, Mavi Jeans ve Nike markalı tüm spor ürünler, İpekyol, Pierre Cardin, RNA markalı bayan ürünler, ayakkabı ve aksesuarlar; Zeyland, Sevin Hill, Panço, US Polo Assn çocuk ürünleri moda severlere sunuluyor. Fırsat reyonlarında ise birbirinden farklı seçeneklerde cazip fiyatlı ürünler sahiplerini bekliyor.

Keyifli bir alışveriş için her türlü konforun sağlandığı Aymerkez'lerde çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, restaurant ve mescid de bulunuyor.

example2 example2 example2 example2 example2

AYMERKEZ'de de "Sezonda Sezon Sonu Fiyat" Dönemi...


Aydınlı Grup, Türkiye hazır giyim sektöründe bir ilki gerçekleştirerek "sezonda sezon sonu fiyat" uygulamasını 2009 yılının Eylül ayında hayata geçirdi. Bu yeni uygulama, Aymerkez'de Cacharel, Pierre Cardin ve US Polo Assn markalarında da uygulanmaya devam ediyor.Moda dünyasında tüketici odaklı bir yeniliği hayata geçiren Aydınlı Grup, tüketicilerin artık sezon sonu indirimlerini beklemeden, uygun fiyatlarla yılın 365 günü kaliteye ulaşabilmelerini sağlıyor.